top of page

Укладання тротуарної плитки

 

Укладання з плануванням

 

Демонтаж асфальту та стяжки

 

Встановлення поребрика

 

Доставка кран-маніпулятором

Виїзд на замір

від 130 грн/кв.м.

 

від 160 грн/кв.м.

 

від 25 грн/кв.м.

 

від 60 грн/пог.м.

 

від 1500 грн

безкоштовно

Вартість укладання плитки наведена без вартості витратних матеріалів та доставки.

Купити тротуарну плитку на-himke і замовити доставку дуже вигідно та зручно!

Для доставки продукції на об'єкти в зручний для вас час ми використовуємо автокран-маніпулятори. Вартість доставки залежить від розташування об'єкта та кількості піддонів з тротуарною плиткою. Важливо врахувати, що у вартість вже включені послуги із завантаження та розвантаження піддонів з тротуарною плиткою. Для зручності клієнтів та зменшення вартості доставки ми використовуємо маніпулятори різною вантажопідйомністю. Якщо наш клієнт бажає самостійно вивести тротуарну плитку, ми безкоштовно здійснимо навантаження. Наша тротуарна плитка складена на піддони та закріплена стрічкою та плівкою, що забезпечує збереження при зберіганні та доставці. Ми завжди готові йти назустріч нашому клієнту та підлаштовуємось під його бажання та можливості. День і час доставки обмовляємо заздалегідь, у разі непередбачених обставин, разом із клієнтом знаходимо оптимальне рішення. Уточнити ціну та умови можна зателефонувавши нам!

Тільки ми надаємо послугу візуалізації двору – очікування та реальність завжди повинні збігатися! Тепер вам не доведеться гадати яка тротуарна плитка якнайкраще впишеться у ваш екстер'єр. Надсилайте нам фото Вашого двору, а ми надамо Вам не лише варіанти укладання, а й фотографії з візуалізаціями! Приклад візуалізації наведено нижче на цій сторінці.

Якісне укладання тротуарної плитки залежить від безлічі нюансів та певних умов. Укласти тротуарну плитку можливо і самостійно, але для цього потрібно врахувати багато факторів та витратити багато часу, щоб отримати бажаний результат. Для економії вашого часу ми пропонуємо вам якісне укладання тротуарної плитки na-himke. Роботи з укладання тротуарної плитки та елементів ландшафтної архітектури виконують професіонали своєї справи. Укладання тротуарної плитки за доступними цінами та в обумовлений термін. У середньому укладання 100 кв. метрів може бути виконана в п'ятиденний термін. При замовленні тротуарної плитки na-himke  та благоустрою території "під ключ" - наш клієнт може скористатися послугою виїзду на об'єкт та складання кошторису - безкоштовно. Наші майстри відповідально підходять до своїх завдань, чи то маленька ділянка, чи масштабний проект. Все буде зроблено швидко, якісно та недорого! Технологія укладання найсучасніша. Наші фахівці використовують ?віброплити для вирівнювання та ущільнення кожних шарів та самої тротуарної плитки. Так само використовують у роботі якісні матеріали (щебінь, відсів, пісок та геосинтетичні матеріали, для відсікання шарів). Якісне укладання збільшить термін експлуатації тротуарної плитки.

Цена тротуарной плитки неизменно самая приятная на рынке!

Телефонуйте нам і наші спеціалісти зв'яжуться вами для уточнення всіх деталей.

Чекаємо на ваші замовлення!

bottom of page